Këngëtarja, Beatrix Ramosaj të shumtën e kohës e kalon në Shqipëri.

Dhe së fundmi duket se ajo ka një arsye e cila ka vizituar Kosovën për t’i parë familjarët e saj.

Në rrjete sociale në atë Instagram, Ramosaj ndau dy imazhe teksa ia uron ditëlindjen gjyshes së saj. “Urime ditëlindjen nënush, të duam shumë shumë shumë”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotografive.

Këngëtarët, Beatrix dhe Alban Ramosaj para një muaji lansuan këngën e re në versionin audio ‘Get High’ që u mirëprit nga publiku.

Beatrix vazhdon të deklarohet ‘single’ që pas ndarjes nga Ervi Canolli, me të cilin ishte në lidhje prej vitesh. /Lajmi/

MUND TË JU PËLQEJNË