Beatrix Ramosaj është një nga femrat më atraktive dhe më të ëmbla shqiptare.

Bukuroshja momentalisht po qëndron në Paris nga edhe ka postuar një fotografi.

Në një këmishë të bardhë, e të hapur ku e vë në pah dekoltenë, ajo duket kaq sensuale

Ndryshe Beatrix erdhi së fundmi në një bashkëpunim me vëllaun e saj, Alban Ramosaj. Dueti i tyre i parë që u prit jashtëzakonisht mirë.

MUND TË JU PËLQEJNË