Beatrix Ramosaj ka marrë gjithë vëmendjen e nevojshme përgjatë këtyre ditëve.

Artistja ka arritur të realizojë fotografi fantastike gjatë qëndrimit në Paris, transmeton Indeksonline.

Madje së fundi e veshur në të zezë, ajo duket shumë seksi përderisa fokuson linjat trupore.

Sigurisht se Beatrix dallon nga gjitha këngëtaret e tjera sa i përket fytyrës, e bukur dhe pa asnjë ndërhyrje kirurgjike.

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË