Beatrix Ramosaj është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin e shkurtë ngjyrë rozë.

Beatrix duket e mrekullueshme dhe shumë seksi, teksa këto imazhe nuk kishte ngurruar që t’i ndajë më të tjerët.

Ndryshe, ajo shumë shpejt pritet të vije me një projekt të ri për adhuruesit e saj./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË