Bebe publikon fotografi nga prapaskenat e koncerteve.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është njëra ndër artistet më të hapura sa i përket jetës së saj.

Ajo së fundi befasoi fansat me një postim në Instagram, me të cilin tregoi se çfarë bën para koncerteve.

“Super joshëse. Kryej nevojat fiziologjike, përderisa pastroj dhëmbët e mi dhe kryej obligimet tjera para se të ngjitem në skenë.

Kjo fotografi tregon se si duken prapaskenat realisht”, shkroi ajo krahas fotografisë.

MUND TË JU PËLQEJNË