Bebe flet për udhëtimin e frikshëm rrugës për në Shqipëri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është nisur dje për në Shqipëri, shkruan lajmi.net.

Mirëpo si duket nuk ka shkuar gjithçka siç është paramenduar pasi ka pasur turbulenca të frikshme dhe këngëtarja tregon si është tmerruar.

“Turbulenca më e keqe që e kam përjetuar qe një kohë shumë të gjatë. O Zot. Nuk e di edhe sa mund të duroj”, ka shkruar ajo në Instastory.

Këngëtarja është nisur drejt Shqipërisë pas tërmeteve që shkaktuan dëme të mëdha. Ajo po vjen për të ju ndihmuar familjeve në nevojë.

MUND TË JU PËLQEJNË