Roberti nuk mund ta harroj Norën.

Robert Berisha ka habitur me deklaratën që dha për Nora Istrefin.

Robert Berisha gjatë muajit gusht përmes një postimi në Instagram, konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi, shkruan lajmi.net.

Ai ishte i ftuar mbrëmë në një intervistë për “Mirage”, ku foli për herë të parë rreth ndarjes nga Nora.

I pyetur se a i kanë ndarë rrugët përfundimisht, Roberti dha një përgjigje të prerë, ndërsa tregoi edhe se çfarë nënkuptojnë Nora dhe Renee për të.

Ndiqeni intervistën e plotë të Robert Berishës në linkun e mëposhtëm, nga minuta 10:48 mund të mësoni se çfarë tha ai.

MUND TË JU PËLQEJNË