Ajo është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun.

Gaye Turgut, është aktorja tukre e cila për publikun shqipfolës u bë e njohur me rolin e Beharit në telenovelën, Më Fal .

Një vajzë e thjeshtë që përballet me shumë probleme,Behari në realitet është një femër shumë moderne dhe me karakter të fortë.

Gaye di shumë mirë të vishet dhe është shumë moderne.Madje ajo ka edhe tatu në trupin e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË