Adelina Tahiri dikur ishte një këngëtare mjaft aktive në skenën muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse nuk qëndroi gjatë ajo arriti të bëjë publikun për vete saqë edhe sot numëron fansa të shumtë.

Jeta e saj bashkëshortore me avokatin milioner me nacionalitet maqedonas bëri që ajo të paragjykohet mjaft shumë nga publiku.

Mirëpo, Adelina diti si të mbajë në kontroll situatën.

Tani është e martuar dhe kanë një djalë të quajtur Jon.

Adelina nuk heziton asnjëherë të tregojë jetën e saj lukzose dhe lumturinë përkrahë burrit.

Ngjashëm vepron edhe sot. Por ajo që merr vëmendje është fustani i saj në pik të ditës që duket si të ishte fustan nate.

Adelinë pse kështu, para ke mjaft./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË