Beni Baksi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor me titull “Ditari im”.

Muzika është punuar nga vetë këngëtari, po ashtu edhe teksti, e ndërsa videoklipi është nga Maximus.

Regjisori është Blerdi Malushi, e ndërsa për ritmin melodik u përkujdes Astrit Stafaj, shkruan Kosovarja.

Beni është një këngëtar mjaft i suksesshëm, i cili ka korrë mjaft sukses në karrierën e tij.

Përveç interpretimit, ai talentin siç duket e shprehë edhe me kompozime.

Ai është një kantautor mjaft i njohur, ku çdo këngë që kompozon bëhet një hit, duke u klikuar, dhe pëlqyer nga publiku shqiptar. /Kosovarja/
/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË