Ka disa javë që në media përflitet për filmin “Falco” të Bes Kallakut, xhirimet e të cilit tashmë kanë nisur.

E në grupin e aktorëve bën pjesë edhe këngëtarja Bleona Qereti.

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Bes Kallaku foli edhe për rolin e këngëtares dhe asaj se sa është paguar ajo.

“Bleona është nën kryetarja e Bashkisë dhe është kandidate për Paskuqan- Bathore. Ajo erdhi direkt nga Amerika me nja 77 fustane. Bleona ka pas kënaqësinë që të jetë pjesë e filmit po natyrisht shpenzimet e udhëtimit…” u shpreh aktori.

“Bleona ka qenë një kontratë pa pagesë. Erdhi falas. Janë paguar vetëm biletat e udhëtimeve,”- tha Bes Kallaku në lidhje me pagesën për këngëtaren./GazetaBlic

MUND TË JU PËLQEJNË