Besa është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Përveç si kolege, Besa Kokëdhima dhe Elvana Gjata janë edhe mike shumë të mira, shkruan lajmi.net.

Një moment ku shihet së bashku me Elvanën ajo e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, konkretisht në Instastory.

Ato shihen shumë me disponim pranë njëra-tjetrës derisa po mundoheshin të bënin muzikë por nuk i linin të qeshurat.

“Nja dy vjet më parë”, ka shkruar Besa pranë videos së shkurtër që ua sjellim në vazhdim.

MUND TË JU PËLQEJNË