Kënga e paralajmëruar nga artistja shqiptare, Besa Kokëdhima tashmë është lansuar.
Ajo ka sjell projektin e ri muzikor të shoqëruar edhe me videoklip i cili mban titullin “Amor”(Dehame), shkruan lajmi.net

Besa është rikthyer fuqishëm pas një pauze që bëri në muzikë, klipi i së cilës është tejet i veçantë dhe mjaft atraktiv.

Tekstin e këngës e ka shkruar Petrit Sparrow, E në bashkëpunim edhe me këngëtaren kurse për muzikën është përkujdesur Elgit Doda.\

MUND TË JU PËLQEJNË