Besa Kokëdhima njihet si njëra ndër këngëtaret me vokalin më të fuqishëm në skenën tonë muzikore.

Por, pos vokalin ajo është një artiste e kompletuar, pasi nuk i mungon as bukuria dhe atraktiviteti, shkruan ORAinfo.

Besa është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Ndërsa sonte ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me një fustan shumë elegant.

Ajo në foton në fjalë po duket shumë bukur dhe eleganca e saj është e padiskutueshme.

MUND TË JU PËLQEJNË