Janë ndër çiftet më të njohura të estradës, të cilët me muzikën që kultivojnë, e kanë dëshmuar se janë profesionistë të këngës, në shërbim të artit të mirëfilltë.

Fjala është për çiftin e njohur Besiana Mehmedi&Shkodran Tolaj, të cilët së fundmi, ishin pjesë e “Maratonës së këngës”, ku gjatë një përformance në Korçë, shkëlqyen me interpretimin e tyre sinkronizues.

E sot për Besianën, është ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen, e me këtë rast Shkodrani e ka uruar përmes një fotografie dhe mesazhi kuptimplotë: “101 bashkë.

Gjersa ne ju themi: Kështu siç jeni, qofshit të lumtur përjetë.

Gëzuar!

MUND TË JU PËLQEJNË