Para pak jave këngëtarja e njohur Gresa Behluli ka marrë një iniciativë për shitjen e fustanëve të saj, ku të ardhurat e fituara do të shkojnë për bamirësi.

Një gjest ky që u mirëprit dhe vlerësua nga njerëzit, shkruan “Kosovarja”.

E personazh i kësaj iniciative për të promovuar fustanet dhe për ti shpallur në shitje deri tani ka qenë Gresa.

Ajo i ka veshur secilin një me një, duke i ndarë edhe në Instagram.

Kurse tani pjesë e saj është edhe Besiana, motra e Gresës.

Besiana sot ka zgjedhur një fustan të motrës me ngjyre të kuqe, në të cilin duket mjftë bukur dhe joshëse.

Duke qenë se i rri kaq mirë, mbase do të pendohet pse nuk e mbajti për vete./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË