Linda Halimi erdhi në Shqipëri pak javë më parë për të marrë pjesë në festivalin “Kënga Magjike”.

Ajo u prezantua me këngën “Want my love” e cila u pëlqye nga publiku dhe sigurisht u mirëprit nga fansat e saj të cilët kishin kohë pa e dëgjuar atë duke kënduar shqip.

Pas performancës, Linda iu kthye rutinës – ajo bën ushtrimet e zakonshme në palestër dhe së fundmi postoi një video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet duke bërë edhe twerk.

Këtë gjë e shtyri për ta bërë, diva e muzikës në botë Beyonce.

Por, edhe pse ato nuk u takuan, Lindën e shtyu një këngë e saj t’i ndërpres ushtrimet për pak dhe të kërcente.

“Beyonce më shtyri ta bëj këtë”, ka shkruar ajo.

Më poshtë mund ta shikoni videon.

MUND TË JU PËLQEJNË