Big-u duket shumë bukur në imazhin e fundit

Big Mama është një ndër këngëtaret dhe moderatoret e njohura, e cila me stilin dhe zërin e veçantë ka bërë për vete shumë fansa.

Duke qenë se ka numër të madh të njerëzve që e duan, këngëtarja mundohet, që përmes imazheve e video-ve të ndryshme në rrjetet sociale të qëndorojë afër tyre, shkruan rtv21.tv

Bigu së fundmi në Instagramin, e saj ku numëron 144 mijë ndjekës ka hedhur një imazh të bukur, shkruan rtv21.tv Fotografia e Bigut duket se është realizuar në Stamboll të Turqisë, e veshur me një palë komplete krejtësisht të zeza, Bigu pa dyshim se po duket shumë bukur.

 

MUND TË JU PËLQEJNË