Big Mama një këngëtare dhe moderatore tejet e pëlqyer për publikun shqiptar.

Ajo përfolët mjaft në mediat rozë pasi shpesh provokon fansat e saj.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo dje ka marrë pjesë në një aheng në Kaçanik. E veshur me fustan të zi dhe me stil, Big Mama ka shkëlqyer si zakonisht.

MUND TË JU PËLQEJNË