Big Mama ka fjalë të mëdha për këngëtaren e njohur.

Big Mama përmes një postimi në Instagram, ka shprehur gëzimin për rikthimin e Leonora Poloskës me projekt të ri.

Këngëtarja tha se zëri i saj është i mrekullueshëm dhe është ndër emrat që e ka admiruar gjithmonë.

“Sa mkish mar malli për kët zërin e mrekullueshem një ndër këngtaret që e kam admiru gjithmon bravo lenki suksese”, ka shkruar Bigi. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË