Këngëtarja dhe moderatoria nga shkupi Big Mama është një njëra nga femrat më të pëlqyera të show-bizit.

Ajo mori vëmendjen e mediave më ndryshimin që bëri me pamjen e saj duke humbur kilogramët e tepërta,shkruan Kosova Sot Online.

E tani Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

E veshur me fustan pink të shkurt dhe provokues, Big Mama po duket një super femër.

 

MUND TË JU PËLQEJNË