Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo so ka shkuar në një dasmë dhe në fotot e publikuara është fustani i saj provokues ai që mori gjithë vëmendjen.

MUND TË JU PËLQEJNË