Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me stil sportiv.

Pranë saj është një mashkull, që duket të jetë një nga miqtë e saj të shumtë./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË