Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt.

Tani ajo ka ndryshuar komplet pamjen dhe po duket gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse dhe ajo që merr vëmendjen është poza e saj provokuese.

MUND TË JU PËLQEJNË