Bleona Qereti së fundi po qëndron në Itali për të punuar në projekte të reja.

Këngëtarja nga Shqipëria e cila prej vitesh ka nisur një karrierë ndërkombëtare ka pozuar joshëse nga atje.

Në një veshje provokuese në të zeza, Bleona dukej në top formë dhe vuri në pah linjat e saj mahnitëse.

Ndryshe, Bleona së fundi ka nënshkruar një kontratë të rëndësishme muzikore me një kompani të njohur amerikane.

MUND TË JU PËLQEJNË