Bleona Qereti në tentativën e saj për tu futur në tregun ndërkombëtar bëri një pauz mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare.

Këngëtarja njihet si një këngëtare që është tash e dy dekada pjesë e estradës muzikore shqiptare. Por ajo ende mbetet e preferuara e shumë fansave shqiptarë.

Së fundmi ajo është parë mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet për fansat e saj të shumtë që e ndjekin.

Ajo po kalon kohë në palestër dhe duket se së shpejti do të kthehet me projekte të reja muzikore. /Indeksonline

MUND TË JU PËLQEJNË