Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, ëhstë njëra ndër femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare.

Bleona është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon fotografi nga përditshmëria e saj.

Në postime të ndryshme këngëtarja shfaq linjat e saj trupore, ku duket se i ka të përkryera.

Njëjtë ka bërë edhe sot Bleona, ka publikuar një fotografi provokuese.

E mbuluar vetëm me çarshafë ajo po duket shumë joshëse dhe për bukuri.

MUND TË JU PËLQEJNË