Ata kanë publikuar fotografi të shumta nga qyteti i Amsterdamit Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë çifti më i komentuar nga mediat rozë.

Këto ditë, çifti po kalojnë çaste të bukura në Holandë, prej nga kanë publikuar fotografi të shumta për ndjekësit e tyre në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21.tv

Ata duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit. Afrona ka postuar një fotografi ku ka shkruar “Duke eksploruar” dhe foton e ka realizuar në një ambient mjaft të bukur në Amsterdam.

Blero dhe Afrona ka kohë që janë fejuar, ndërsa dashurinë e tyre me martesë do ta kurorëzojnë në vitin 2019. Po flitet se çifti do të organizojnë një dasmë të madhe.

MUND TË JU PËLQEJNË