Ka disa javë që kur këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika kurorëzuan dashurinë me martesë.

Dasma e tyre bëri bujë mediatike, sa andej këndej dëgjohej të flitej veç për dyshen e famshme, shkruan “Kosovarja”.

Madje, ishte edhe një detaj që bëri zhurme mediatike atë ditë, tërmeti që ndodhi e që kishte shqetësuar mjaft të pranishmit, por fatmirësisht duke mos rezultuar me skandale.

Dasma vazhdoi ashtu siç i ka hije duke u cilësuar si dasma madhështore e vitit.

Afron dhe Blero i sollën të gjithëve momente emocionuese që nga ecja drejt altarit e gjerë në fund të dasmës.

E natyrisht Blero si një mashkull i kujdesshëm ndaj të bukurës Afronë, nuk hezitoi të bashkëshortes së tij ti shkëlqejnë duart prej shumë unazave me gurë të çmuar.

Eh, po kush tjetër do i meritonte./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË