Blero dhe Afrona janë çifti të cilët para disa jave kanë kurorëzuar dashurinë në martesë.

Eventin i tyre do të mbahet mend gjatë, ky dyshja ceremoninë e dasmës e kanë mbajtur në Shqipëri, shkruan “Kosovarja”.

Por, pas martese dyshja ndodhen lar njëri tjetrit për shkak të angazhimeve të shumta.

Sot, Blero ka publikuar disa pjesë të këndit të shtëpise, duke shprehur mungesën e gruas.

Në videot që i publikoi në Instagram, këngëtari u shfaq duke u relaksuar në pishinën që e ka brenda shtëpisë.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi. Afrona Dika, më mungon”, ka shkruar ai. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË