Menjëherë pas martesës Blero dhe Afrona janë detyruar të qëndrojnë larg njëri tjetrit, shkak angazhimet e shumta.

Çifti dy muaj më parë kanë mbajtur ceremoninë e martesës, me një event tejet madhështor, dasëm kjo e cila ende mbahet mend, shkruan “Kosovarja”.

Këto ditë, Blero po qëndron në Prishtinë duke iu kushtuar rëndësi projekteve të shumta ndërsa Afrona në Zvicërr.

Këtë largësi Blero po e shpreh edhe në rrjete sociale, ku nga malli për gruan ai I publikon dy fotografi të bukura të Afronës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË