Ka disa javë që çifti i njohur Blero dhe Afrona Dika kanë kurozëzuar lidhjen me martesë.

Dyshja e njohur organizuan një dasmë madhështore në bregdetin e Shëngjinit, ku pat shumë të ftuar mes tyre edhe shumë fytyra të njohura, shkruan “Kosovarja”.

Por, pas dasmës çifti ndau rrugët e tyre. Afrona po vazhdon aktivitetin e saj si modele duke jetuar në Zvicër, kurse Blero aktivitetin e tij si këngëtar këtu në Kosovë.

Ditë më parë Afrona kishte paralajmëruar se është duke përgatitur një fotosesion duke mos dhënë më shumë detaje.

E sot modelja ka sjellë disa imazhe të bukura nga Parisi ku po duket me të vërtetë një femër mahnitësë.

Por, si ndihet Blero kur Afrona nuk është pranë tij tash e sa javë?./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË