Se është moderatroja më e pëlqyer dhe e dashur në vend këtë e ka dëshmuar shumë herë.

Blerona Zeqiri po vazhdon të konsiderohet femra më sensacionale e botës së televizionit, shkruan “Kosovarja”.

Moderatorja zeshkane çdo herë është përfolur për kilogramët e saj të tepërt, por jo më. Blerona tani më po njihet si femra që ka transformuar trupin në atë mënyrë që çdo femër tjetër t’ia ketë lakmi.

Por, siç duket Blerona nuk u ndal më kaq. Në foton e fundit të hedhur në rrjetin e saj Instagram ajo po duket shumë ndryshe, sikur të mos ishte ajo.

A thua të ketë bërë edhe ndonjë ndryshim në fytyrë?./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË