Moderatorja zeshkane e Rtv 21, Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, jo për kilogramët e tepërt po kësaj radhe për transformimin e saj në një modele.

E dashur dhe e ëmbël konsiderohet si moderatorja më me stil në vend, shkruan “Kosovarja”.

Falë punës që bën ajo ka arritur ti sigurojë vetës edhe një jetë të mirë.

Blerona që dikur komentohej për kilogramët e tepërt nuk ishte gjithmonë e tillë.

Edhe kohë më parë ishte një vajzë e dobët e simpatike, gjë të cilën Blerona arriti ta rifitoj tash me ndryshimin e fundit./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË