Është nga moderatoret më të dashura dhe më të ndjekura në trojet shqiptare.

Blerona Zeqiri po vazhdon të mbajë vëmendjen e mediave, dhe të bëhet arsyeja kryesore për të shkruar ata gjatë tërë kohës, shkruan Kosovarja.

Bukuroshja shqiptare nuk ka ditë që nuk zgjon kureshtje, duke bërë të gjithë ta përcjellin dhe ta ndjekin.

E aty ku më së shumti ndjeket dhe përcjellet është gjatë emisionit të saj “1 kafe prej shpis”.

Emision ky që na mundëson të shohim moderatoren çdo javë, duke e drejtuar në mënyrën më të denjë e më të duhur.

Perfeksionimit të saj në këtë emision padyshim që ia mundësojnë edhe veshjet dhe paraqitjet e saj të mahnitshme.

Blerona, edhe sot po duket bukur dhe me shumë stil, përderisa ngjyra vjollcë po i rri shumë mirë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË