Prezantuesja e njohur Blerona Zeqiri është ndër prezantueset më të përfolura shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Karriera e saj nisi në moshë të re, kurse me aftësitë e saj komunikuese dhe qasjen ndaj situatave të caktuara arriti të depërtoj në botën e medias duke u bërë nga më të sukseshmet.

Veç si moderatore e zonja, Blerona njihet edhe për imazhe atraktive dhe paraqitjet plotë elegancë.

Jo rrallë shkrep edhe poza provokative, duke vërë në pah linjat e saj trupore, të admirueshme.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku sjellë aktivitetet e saj për ndjekësit e shumtë që e përcjellin.

Së fundi ajo ka publikuar dy fotografi e veshur me një stil jo të zakonshëm. Me duks, gjinse e qizme të gjata dhe me ‘shtikull’ prezanton shijen unike që ka.

Nuk i mungua komentet e shumta dhe pëlqimet në Instagram./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË