Brenda një periudhe të shkurtër arriti që të renditen si një ndër emrat më të mirë në showbizin kosovar.

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri, është mjaft e vyshme në çdo aspekt, sidomos në profesionin që udhëheqë, shkruan “Kosovarja”.

E angazhuar dhe gjithmonë e vullnetshme për punë, por fytyrën e saj nuk do ta shohim në televizion deri pas sezonës pasi që këtë të diele që shkoi ajo e udhëheqi emisionin e fundit.

Pas kësaj periudhe Blerona mendoi mirë për vetën pasi që përmes Instagramit na njoftoi që ka filluar pushimet në një vend madhështor.

Si mos ta meritojë një pushim , pas një pune të pa lodhshme dhe me një përkushtim maksimal.

Por, nga kjo foto lindin dyshime të mëdha me mbishkrimin që ka bërë.

“Ta kam rujt një vend të lire..”, janë fjalët e saj.

Mbetet vetëm të shihet se cilit person ia ka dedikuar këtë shkrim moderatorja, edhe pse rreth jetës private ajo ka qenë gjithmonë e mbyllur duke mos u shfaqur asnjëherë publikisht. /Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË