Blerona Zeqiri është një nga moderatoret më të përfolura nga mediat rozë.

Vëmendjen e mori pasi humbi shumë kilogramë për një kohë të shkurtër , e tani po arrin të mbajë trupin në top formë duke gëzuar linja perfekte trupore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo kujdeset që të shfaqet me shumë stil në çdo paraqitje, ku çdo postim i saj thuajse shndërrohet në lajm.

Blerona është aktive edhe në rrjete sociale ku mundohet ti mbajë të informuar fansat e saj se si duket dhe çfarë po bënë.

Edhe kësaj radhe Blerona ka postuar disa fotografi më një fustan të shkurtër që ka zbuluar gjoksin dhe kembët joshëse, duke marrë poza të nxehta në këto ditë dimri./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË