Vala

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të komentuara kosovare.

Përveç me profesionin që bën, ajo u bë e njohur me paraqitjet e saj me plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Blerona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

E mbrëmë ajo ishte prezente në dasmën e Gresës dhe me këtë pamje i ka ‘mahnitur’ të gjithë./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË