Vala

Është prezantuese e njohur e cila ka shumë vite para ekranit.

Blerona Zeqiri komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme, e sidomos kur po e ekspozon pjesët e saj provokuese.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me fustanin e shkurtë, kombinuar me rollken e kuqe dhe xhaketën.

Këto imazhe, Blerona i ka publikuar nga qyteti i Lyonit në Francë.

MUND TË JU PËLQEJNË