Një deputete aktive, grua e suksesshme e nënë e përkushtuar, e cila gjithmonë gjen kohën për të dashurit e saj.

Njihet edhe si aktiviste për të drejtat e grave, e që nuk lodhet asnjëherë me aktivitetet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Është kjo Blerta Deliu e cila është e njohur dhe shumë e dashur për opinionin.

Ajo poashtu është shumë e hapur dhe në kontakt me njerëz.

Kjo mund të shihet edhe përmes prezencës së saj në rrjetet sociale, ku ndanë vazhdimisht momente të ndryshme nga aktivitetet e saj të përditshme dhe ato familjare.

Përveç me persona të skenës politike ajo vazhdimisht shoqërohet me këngëtarë e aktorë vendor.

Këtë herë ajo ka bërë një gjest të mirë për këngëtaren e njohur Tuna.

Deputetja ka postuar një video në Instagram ku shihet një vajzë e vogël, mbase mund të jetë ndonjë e afërm e saj, e cila këndon pjesë nga kënga më e re e Tunës.

E kjo e fundit në shenjë falenderimi të njëjten video e ka postuar në Insta story./Kosovarja/

Tuna Sejdiu

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 12 avril 2019

Blerta Deliu

Publiée par Albania Viral sur Vendredi 12 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË