Bora Zemani krahas angazhimeve është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Prezantuesja e njohur edhe së fundi ka postuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Insagram’.

Edhe këtë herë moderatorja simpatike mahniti me paraqitjen, në një bluzë të thjeshtë me ngjyrë të bardhë derisa në dorë mbante një lule dielli.

Atraktive, plotë shkëlqim dhe në formë të mirë erdhi moderatorja e njohur./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË