Rihanna po lëshon rezidencën e saj me qira, për 16 mijë dollarë në javë, ndërsa në të ka jetuar për një vit.

Rihanna ka jetuar në fshehtësi në rezidencën në Londër për një vit, ndërsa tani e lëshon me qira për 16.000 euro në javë.

Superylli në një intervistë ka bërë të ditur pa dashje se ka jetuar në Britani gjatë 12 muajve të fundit.

Tani “MailOnline” zbulon pamjet mahnitëse të apartamentit të Rihannës, i cili ka shtatë dhoma gjumi.

Shtëpia e këngëtares ka palestër, kopsht mahnitës dhe enterier modern./Dailymail/.

MUND TË JU PËLQEJNË