Mbrëmjen e djeshme prezantuesi i Kengës Magjike, Ardit Gjebrea ka zbuluar një prej surprizave që do të ketë në natën finale të festivalit.

Ai ka pohuar se krah tij nuk do të jetë vetëm moderatorja Bora Zemani dhe balerina Klaudia Pepa por dhe 4 emra të njohur të ekranit.

Bëhet fjalë për Valbona Selimllarin, Olta Gixharni, Elia Zaharian dhe Armina Mevlanin. Ndër vite ato e kanë shoqëruar Arditin në prezantimin e këtij festivali.

Bukuroshet gjendesin në shtëpinë e Valbonës dhe nga lidhja Live është zbuluar kështu një copëzë të shtëpisë së Miss-it shqiptar.

MUND TË JU PËLQEJNË