Blogerja e famshme dhe bashkëshortja e shumëpërfolur e këngëtarit Ermal Fejzullahu po lë mbrapa me stil shumë femra të estradës.

Ajo vazhdimisht po sjellë risi duke reklamuar stilin unik me fotografi të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Ariana nuk e ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen të ketë një brend të ri me emrin e saj, duke thënë se gjithmonë ishte e dhënë pas modës.

Megjithëse para pak javësh u bë nënë për herë të katërt Ariana po befason me pamjen e saj dhe linjat trupore të lakmueshme.

Së fundi bukuroshja shfaqet si zonjë e rëndë me veshjen firmato e veturën luksoze.

Ariana ka pozuar teksa shihet duke vozitur veturën e saj, ku eleganca nuk i mungon as këtë herë. Femër me fat./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË