Kandidati për deputet nga radhët e Nismës, Bekim Brestovci është nderuar me çmimin ‘Shën Tereza, shqiptarja e gjithë botës’.

Ai për këtë tha se është i nderuar që merr këtë çmim. Brestovci ndryshe njihet si humanist anekënd vendeve evropiane për njerëzit me nevojë.

Ndryshe Brestovci po kandidon për deputet dhe mbanë numrin 16 për zgjedhjet e 6 tetorit 2019.

Bekim Brestovci – humanisti dhe kandidati për deputet nga radhët e NISMA Socialdemokrate nderohet me çmimin 'Shën Tereza, shqiptarja e gjithë botës'

Bekim Brestovci – humanisti dhe kandidati për deputet nga radhët e NISMA Socialdemokrate nderohet me çmimin 'Shën Tereza, shqiptarja e gjithë botës'

Publiée par Periskopi sur Dimanche 22 septembre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË