Ajo është e njohur për paraqitjet e saj të guximshme në skenë.

Britney Spears u shfaq sërish e ‘nxehtë’ në një koncert në Teksas, të dielën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja së pari ishte veshur në të kuqe, me një palë çizme me takë, ashtu sikurse në videoklipin e saj “Gimme More”.

Përveç këtij kostumi, Britney Spears ndërroi edhe tre palë të tjera, që të gjitha tejet provokuese dhe me plot shkëlqim.

Me të gjitha këto kombinime në veshje, ajo ka realizuar performancë interesante, kurse linjat e saj nuk ishin në formë. /Lajmi/

MUND TË JU PËLQEJNË