“Elementi i 5-të” mbetet hiti i saj më i madh, kënga që e sjelli në formë shumë të mirë vokale dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Bubulina Krasniqi u shfaq e bukur dhe bashkohore në videoklipin e kësaj kënge, e cila morri gjithë vëmendjen e publikut.

Por, pas këtij projekti, këngqtarja e re u përshëndet me muzikën, u largua për të mos u kthyer më në skenë. Siç dihet, ka vite që Bubulina Krasniqi nuk shihet gjëkundi, shkrua. “Kosovarja”.

Pak para zhdukjes artistike, Bubulina pozoj bashkë me motren dhe disa nga femrat e njohura në vend për koleksionin e fustaneve të Afërdita Paqarades.

MUND TË JU PËLQEJNË