Kida, është emri që nuk ka njeri që nuk e don dhe nuk e adhuron.

Vajzë e re, por me shumë ambicie dhe synime, ia ka dalur që sot të jetë ndër më të përmendurat dhe më të komentuarat në vend, shkruan Kosovarja.

Talenti i rrallë e zëri i veçantë, e kanë bërë të dashurën Kidë të bëjë boom kudo, e të krijojë mbrapa vetes një bagazh të madh të krijimeve.

Në mbrëmjet që ajo merr pjesë, kujdeset që çdo moment të kthejë në atmosferë, e duke dhuruar dhe energji dhe pozitivitet si gjithmonë.

Afërsia dhe dashuria e saj për publikun, kanë ndikuar që atë të vijnë me portrete kushtuar asaj e me dedikime ndër më të ndryshmet.

E, nga të gjitha këto dedikime e veprime të tyre, iu prezantojmë shkrimin më të gjatë dhe më të përzemërt që ajo sot pranoi nga fansja e saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË