Grani Xhaka e Leonita shumë shpejt pritet që të bëhen prindër për herë të parë.

E në vazhdimsi ata janë shfaqur pranë njëri tjetrit, duke u parë mjaft të lumtur në këtë pritje të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Këto momente të lumtura dyshja shumë shpesh i ndajnë në rrjete sociale, duke shpërndarë fotografi të ndryshme.

Këto të fundit, bindshëm mund të themi se bukuria iu ka shtuar dyfish Leonitës në shtatzaninë e saj .

Shihni dhe binduni me këto imazhe. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË